Bizi Takip Edin

Haberler

News

Speak Up Kadıköy Şubemiz Açıldı

Speak Up ingilizce dil okulu artık Kadıköy İskelede! İngilizceyi öğrenmenin en etkili metodouna sahip olan Speak Up, Kadıköy ile birlikte İstanbul'da 5'ci şubesini açmış oldu. Yeni şubemizin sağladığı 50% Burs fırsatını sakın kaçırmayın.
News

İngilizce Uzaktan Öğrenim

Artık pratik Ingilizceyi Speak Up'ta uzaktan öğrenebilirisiniz! Multi-Medya derslerinizi, ders tekrarı, sınıf dersleri için rezervasyon ve daha birden çok farklı ihtiyaçlarınızı uzaktan giderebilirsiniz. Speak Up için bütün öğrencilerimiz özeldir!

News

%100 Yazılı Seviye Tekrar Garantisi

İngilizce sorunu çözüldü. Aynı seviyeyi ücretsiz tekrar edebileceğinize ilişkin YAZILI garanti sunuyoruz. Speak Up size Seviye Testinde başarılı olamamanız halinde, aynı seviyeyi ücretsiz tekrar edebileceğinize ilişkin YAZILI bir garanti sunar. Speak Up'ta başarılı olacağınızdan emin olabilirsiniz.

News

Speak Up'tan %100 Esnek Ders Saatleri

Speak Up Dil Okulunda sabit bir ders planı yoktur. Speak Up'ta tamamen sizin programınıza uygun bir çalışma programı sunulmaktadır.

Yorumlar

arrow
Avatar

 

İngilizce kursların beni en korkutan şey seviye belirleme testleridir. Ancak Speak Up'ın garanti ettiği aynı seviyeyi tekrar edebilme özelliği beni oldukça rahatlatıyor.
Sevilay, Istanbul
arrow
Avatar

 

Ben en çok multimedya derslerini seviyorum. Kendinizi bir anda, bir çok aktörün yer aldığı bir film senaryosu içerisinde buluyorsunuz. Her ders bir bölüm! Dizi takip eder gibi. Üstelik interaktif tarafıyla zaman zaman bu filmin içerisinde oyuncu olmayı da çok seviyorum
Behzat, İstanbul
arrow
Avatar

 

Ben çalışan birisiyim. İş hayatımı kursa göre ayarlayamayacağım için derslerimi aksatıyordum. Ancak Speak Up'ın sabit ders saatinin olmaması ve saatlerimi işime göre ayarlayabilmek çok çok güzel.
Doğukan , Istanbul
Daha fazla bilgi için: Speak Up Bilgi Hattı: 0212 934 0 444 İletişim Formu Bize Yazın
 
Hakkımızda
Hakkımızda
Haberler
 
Metodumuz
Neden tek ve eşsiz?
 
Okullarımız
Bakırköy
Beşiktaş
Kadıköy
Maltepe
Bahçelievler
 
Speak Up Kulübü
Speak Up Kulubu Hakkında
 
Kurumsal
Kurumsal Eğitimler
 
İş Olanakları
İş Olanakları
 
Sizin İçin!
Ekran Koruyucu
 
İletişim
İletişim
 
 
 
© 2012 Speak Up. Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.
created by ComTic